Trzon zespołu firmy KS SUPPORT z siedzibą w Częstochowie tworzą kompetentni fachowcy związani od ponad 10 lat z branżą armatury przemysłowej oraz systemów mycia m.in. dysz przemysłowych włoskiej marki PNR. Mamy przyjemność zaoferować Państwu doradztwo odnośnie zakupu najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla Państwa firmy. PNR jako producent dysz wodnych, wodno-powietrznych oraz powietrznych gwarantuje wysokiej jakości obsługę oraz produkt najwyższej jakości potwierdzony certyfikatami. Dysze posiadają certyfikaty dopuszczające użycie dysz w procesach mycia w przemyśle spożywczym tj. certyfikat FDA, ATEX oraz A-3. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dysz wodnych przeznaczonych m.in. do mycia, czyszczenia czy suszenia.

W firmie KS SUPPORT jesteśmy zjednoczeni przez pięć kluczowych wartości: innowacyjność, środowisko, bezpieczeństwo, jakość i kultura. Stanowią one naszą podstawę i definiują, kim jesteśmy, jak pracujemy, w co wierzymy i co symbolizujemy. Kultywujemy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na powyższe wartości, które umożliwiają naszemu zespołowi osiąganie najlepszych wyników, a tym samym stanowi podstawę naszego trwałego sukcesu.

Stawiamy na współpracę opartą na zaufaniu, uważnie słuchamy i komunikujemy się z szacunkiem. Nasza praca opiera się na przejrzystości i pasji.

Tym samym wyrażamy przekonanie, iż współpraca z nami zaowocuje wspólnym sukcesem rynkowym.

Nasz dział handlowy jak i dział techniczny jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do kontaktu.