DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI DYSZ PRZEMYSŁOWYCH I SYSTEMÓW NATRYSKOWYCH PNR ITALIA OFERUJE SYSTEMY PRZEZNACZONE DO SANITACJI, DEZYNFEKCJI  ORAZ OGRANICZENIA ZAPYLENIA

Zapraszamy do zapoznania się z produktami SANI-BOOST, stacjonarnymi i mobilnymi systemami do eliminacji pyłów specjalnie nadających się do ograniczenia zapylenia, kurzu, dezynfekcji, sanityzacji środowisk zewnętrznych lub dużych budynków, takich jak budynki cywilne lub przemysłowe, duże pomieszczenia, takie jak sale gimnastyczne, placówki oświatowe, obiekty noclegowe, stołówki itp.

Wodne armatki przeciwpyłowe SANI-BOOST wyróżnia łatwość obsługi, niskie zużycie energii, wody oraz zmniejszone wymiary, które ułatwiają obsługę wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dezynfekcji.

Armatki przeciwpyłowe SANI-BOOST są natychmiast gotowe do pracy po podłączeniu jedynie do prądu elektrycznego, uzyskując w ten sposób mocny i skuteczny system natryskowy. SANI-BOOST rozpyla krople wytwarzane przez koronę dysz hydraulicznych dzięki powietrzu wytwarzanemu przez wentylator i rozprasza je na dużą odległość, która wynosi od 10 a nawet 150 metrów.

POBIERZ KATALOG