Dysze płaski strumieńDysze płaskostrumieniowe PNR tworzą strumień w kształcie płaskiej warstwy cieczy o różnej grubości zgodnie z zasadą zastosowaną do wytworzenia strumienia. Płaska dysza rozpylająca służy do rozpylania na powierzchnię lub przedmiot poruszający się w kierunku poprzecznym względem jednej z powierzchni dyszy, typowym przykładem są dysze w tunelu myjni samochodowej. Dysze PNR o płaskim strumieniu zapewniają równomierne rozprowadzanie cieczy i ciśnienia.

 
Najefektywniejszą siłę strumienia osiąga się przy kątach do 60°. Poprzez specjalną geometrie wylotu dysze te tworzą zwartą smukłą warstwę cieczy, która następnie zmienia się w pojedyncze krople. W zależności od kształtu wylotu dyszy powstaje eliptyczna lub prostokątna powierzchnia natrysku. Dysze płaskostrumieniowe PNR znajdują głównie zastosowanie przy wszystkich procesach czyszczenia, na przykład w przemyśle stalowym i w wykańczaniu powierzchni. Przy wykorzystaniu dysz o płaskim strumieniu jesteśmy w stanie uzyskać mocny i równomierny strumień wody.

Poniżej przedstawiamy możliwe do uzyskania rodzaje płaskiego strumienia.

dysza płaski strumieńdysza płaski punktowy strumien


Poniżej znajdą Państwo katalog dysz płaskostrumieniowych PNR

Katalog dysz peły stożek

Obsługujemy klientów z całej Polski : Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz

 Sprawdź tutaj - dysze powietrzne płaskie