Głowice wysokiej energiiNajpopularniejsze głowice do mycia zbiorników, w którym strumienie cieczy działają udarowo i powoli poruszają się z połączonym obrotem wokół jednej osi pionowej i jednej poziomej. Mechanizm napędowy zapewnia, aby strumień uderzał zawsze różnymi ścieżkami, dzięki czemu każdy punkt wewnętrznej powierzchni zbiornika jest z pewnością oczyszczony. Nasza unikalna oferta głowic myjących obejmuje różne modele spełniające wszelkie wymagania w każdej branży. Głowice można stosować z dyszami niskociśnieniowymi i wysokociśnieniowymi oraz do wyboru mamy napęd wymuszony uruchamiany cieczą myjącą oraz z silnikami zewnętrznymi, zarówno elektrycznymi, jak i silnikami na sprężone powietrze.


Poniżej znajdą Państwo katalog głowic myjących - dysz myjących PNR

Poniższa tabela przestawia dostępne modele głowic myjących, które pracując przy określonym ciśnieniu, uzyskują odpowiedni kąt mycia oraz zasięg strumienia.

Głowice wysokiej energii PNR

Obsługujemy klientów z całej Polski : Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz