Urządzenie do dezynfekcji SANI-MOVE to nowy system PNR Italia przeznaczony do praktycznej i prostej dezynfekcji biur, sklepów oraz małych i średnich pomieszczeń. W zależności od rodzaju środowiska możliwe jest dostosowanie ciśnienia stężenia procentowego rozpylonej cieczy w celu spełnienia różnych potrzeb higienicznych, bez pozostawiania resztek na przedmiotach i tkaninach. SANI-MOVE to łatwy w transporcie, łatwy w obsłudze wózek, zbudowany z konstrukcji w całości ze stali nierdzewnej. Zbiornik ze stali ma pojemność 9 litrów płynu dezynfekującego (płyn nie wchodzi w skład zestawu). Wbudowana sprężarka zapewnia stałe ciśnienie robocze do ciągłego użytkowania. Ultradźwiękowy system atomizacji łączy zbiornik z wyposażonym pistoletem, co pozwala uzyskać krople o wielkości kilku mikronów, idealne do powszechnego i równomiernego rozprowadzania cieczy odkażającej. Kompaktowa i mobilna konstrukcja sprawia, że ​​SANI-MOVE jest szczególnie wygodnym, wydajnym i funkcjonalnym produktem. Po załadowaniu zbiornika płynem urządzenie wystarczy podłączyć do zasilania i jest ono gotowe do użycia.

Mobilne urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń mobilnym urządzeniem SANI MOVE

Profesjonalna dezynfekcja może się odbyć na kilka sposobów. W zależności od specyfiki problemu, każdy metody dobiera indywidualne pod konkretny przypadek. Nasze urządzenie jest wykorzystywane do dezynfekcji metodą opryskową, która polega na rozpyleniu roztworu preparatu bezpośrednio na dezynfekowane powierzchnie lub wyposażenie (podłogi, ściany, blaty, telefony stacjonarne, klawiatury, myszki, krzesła, poręcze, klamki, windy, klatki schodowe i ciągi komunikacyjne). Do wykonania zabiegu dezynfekcji idealnie służy urządzenie SANI MOVE. Należy też pamiętać iż dezynfekcja metodą opryskową jest to jedna z najstarszych metod, która przynosi bardzo szybkie efekty.

Czynnikiem chorobotwórczym przeważnie są wszelkiego rodzaju patogeny niewidoczne gołym okiem, które mogą być śmiertelne dla ludzi czy zwierząt. Skutecznym sposobem na ich zwalczenie jest  wykonanie częstej dezynfekcji. W gospodarstwach domowych wystarczy zazwyczaj standardowa procedura dbania o czystość. Natomiast w biurowcach, hotelach, ośrodkach publicznych (szkoły, urzędy) czy gabinetach zabiegowych, szybkiemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów sprzyjają duże skupiska ludzi. Wiele drobnoustrojów jest bowiem odporna na ogólnodostępne środki bakteriobójcze, przez co dezynfekcja biura, magazynu, hali produkcyjnej lub ciągów komunikacyjnych całego budynku – może okazać  się działaniem nieuniknionym.

Zastosowanie urządzenia SANI MOVE do dezynfekcji:

- dezynfekcja powierzchni biurowych,

- dezynfekcja hal produkcyjnych

- dezynfekcja pomieszczeń przemysłowych,

- dezynfekcja  pomieszczeń mieszkalnych,

- dezynfekcja stolików i sal w restauracji, 

- dezynfekcja pokoi hotelowych,

- dezynfekcja recepcji,

- dezynfekcja wnętrz samochodów

- dezynfekcja wnętrz samolotów

- dezynfekcja klas szkolnych

- dezynfekcja sal w przedszkolach

- dezynfekcja gabinetów zabiegowych

- dezynfekcja przychodni i ośrodków zdrowia

- dezynfekcja ośrodków publicznych

- dezynfekcja sklepów

- dezynfekcja osób

- dezynfekcja lotnisk

- dezynfekcja stadionów i innych obiektów sportowych.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.