Powrót do góry

Baza wiedzy  |  Aplikacje  |  Kontakt  |  eSklep

Głowice myjące

Statyczne głowice myjące

Najprostsze urządzenia do mycia zbiorników, głowice statyczne lub kule myjące są klasycznym wyposażeniem stosowanym w tysiącach zbiorników ze względu na ich niezawodność i łatwość utrzymania w doskonałym stanie w warunkach higienicznych. Ich niewielkie właściwości udarowe i wysokie zapotrzebowanie na płyn ograniczają ich zastosowanie do małych rozmiarów i procesów, w których eliminuje się łatwo czyszczone płyny i produkty nie klejące. Nasze modele, UAB i UAC są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i pokrywają większość możliwych zastosowań, a my wciąż cieszymy się z ofert specjalnych modeli zaprojektowanych dla indywidualnych zastosowań.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MODELE

Obrotowe głowice myjące
Działanie myjące uzyskuje się za pomocą strumieni wody pochodzących z obracającej się głowicy myjącej, przy czym ruch głowicy uzyskuje się wyłącznie poprzez siłę reakcji pochodzącą od wyrzucania strumieni cieczy. Ciśnienie robocze wpływa na prędkość obrotową głowicy, która musi być ograniczona, aby uniknąć rozbicia strumieni wody na drobne kropelki i utraty części ich uderzenia. Głowice myjące PNR działają w wielu ogólnych zastosowaniach. Oferujemy głowice myjące wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej, z PTFE, PVDF lub mieszanki tych materiałów. Połączenia uzyskuje się za pomocą gwintu wewnętrznego lub łatwej do czyszczenia zatrzaskowej rury.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MODELE

Głowice wysokiej energii
Najpopularniejsze głowice do mycia zbiorników, w którym strumienie cieczy działają udarowo i powoli poruszają się z połączonym obrotem wokół jednej osi pionowej i jednej poziomej. Mechanizm napędowy zapewnia, aby strumień uderzał zawsze różnymi ścieżkami, dzięki czemu każdy punkt wewnętrznej powierzchni zbiornika jest z pewnością oczyszczony. Nasza unikalna oferta głowic myjących obejmuje różne modele spełniające wszelkie wymagania w każdej branży. Głowice można stosować z dyszami niskociśnieniowymi i wysokociśnieniowymi oraz do wyboru mamy napęd wymuszony uruchamiany cieczą myjącą oraz z silnikami zewnętrznymi, zarówno elektrycznymi, jak i silnikami na sprężone powietrze.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MODELE

Ciągłe badania mające na celu zwiększenie wydajności we wszystkich gałęziach przemysłu oraz wymóg zapewnienia stałego i wyższego poziomu jakości dla ich produktów podkreślają konieczność wykonywania każdego kroku w procesie produkcji, magazynowania i transportu przy użyciu odpowiednio czystych systemów i zbiorników.

Jednocześnie, ponieważ usuwanie ciekłych ścieków staje się coraz bardziej kosztowne, konieczne staje się, aby każdy proces czyszczenia, osiągając całkowicie zadowalający wynik, był wykonywany przy użyciu możliwie najmniejszej ilości środka czyszczącego. Dwa powyższe czynniki spowodowały wprowadzenie na rynek coraz szerszej gamy głowic do mycia zbiorników, począwszy od klasycznych głowic statycznych, a skończywszy na skomplikowanych modelach, aby sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czyszczenia zbiorników sugeruje, że poniższe podstawowe koncepcje są brane pod uwagę w celu ustalenia prawidłowego cyklu czyszczenia dla każdego pojedynczego zastosowania, a w konsekwencji najbardziej odpowiedniego rodzaju urządzenia do czyszczenia zbiorników. Dysze do czyszczenia zbiorników PNR są konstruowane do czyszczenia wnętrza różnych zbiorników począwszy od stalowych beczek a skończywszy na potężnych silosach.

 

Poniżej znajdą Państwo katalog głowic myjących - dysz myjących PNR

 

Obsługujemy klientów z całej Polski : Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz