Dysze płaskostrumieniowe typ GX - 25° / 30° / 45° / 50° / 65° / 75° / 80° / 95° / 110°

 

Dysze GXDysze GXDysza GX

Dysze płaskostrumieniowe typu GX - MAŁY PRZEPŁYW

Dysze płaskie GX są zazwyczaj montowane na rurze za pomocą przyspawanej złączki lub zacisku i mocowane za pomocą nakrętki ustalającej. Można je łatwo wymienić, a strumień można wygodnie ustawić w pożądanym kierunku. Przedstawione na tej stronie modele wskazówek zapewniają bardzo niskie wartości przepływu. Ich precyzyjnie obrobione małe otwory można zabezpieczyć przed zatkaniem za pomocą filtra zamontowanego wewnątrz naszych złączek i zacisków zaprojektowanych do tego celu. Dysze stosowane są również jako końcówki rozpylaczy do opryskiwaczy.

Dysze płaskostrumieniowe typu GX - STANDARDOWY I DUŻY PRZEPŁYW

Dysza rozpylająca GX jest zazwyczaj montowana na rurze za pomocą przyspawanej złączki lub zacisku i mocowane za pomocą nakrętki ustalającej. Można je łatwo wymienić, a strumień można wygodnie ustawić w pożądanym kierunku. Przedstawione na tej stronie modele wskazówek zapewniają bardzo niskie wartości przepływu. Ich precyzyjnie obrobione małe otwory można zabezpieczyć przed zatkaniem za pomocą filtra zamontowanego wewnątrz naszych złączek i zacisków zaprojektowanych do tego celu.

Dysze mogą być wykonane ze stali nierdzewnej w gatunku 316, stali nierdzewnej w gatunku 303 oraz mosiądzu. Znajdują zastosowanie w przemyśle hutniczym przy procesie walcowania na zimno i trawieniu.

Końcówki do opryskiwacza

 

Wzór strumienia

Strumień dysz GX

Zasada oznakowania

Kod dysz GX

Kod dysz GX

Parametry

Parametry dysz GX

Parametry dysz GX

Elementy zestawu do mocowania

mocowanie dysz GX