Gama produktów SANI-SYSTEM wykorzystuje nową technologię PNR zaprojektowaną specjalnie z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa środowiska i powierzchni. System SANI-GATE umożliwia szybką i ciągłą dezynfekcję osób w pomieszczeniach szpitalnych, domach opieki, supermarketach, lotniskach, sklepach, firmach przemysłowych i każdym innym miejscu z dużym przepływem ludzi. SANI-GATE nie wymaga żadnej instalacji, jest samonośny i zasilany 230V, dzięki czemu bardzo szybko się go składa i można go łatwo i wszędzie stosować. Automatyczna aktywacja i dezynfekcja systemem SANI-GATE przez fotokomórkę ogranicza zużycie środka dezynfekującego do niezbędnego minimum, pozwala uniknąć kontaktu personelu kontrolnego z użytkownikami i jest w stanie zdezynfekować dużą grupę ludzi.

Każdy indywidualnie dobiera płyn dezynfekujący do zastosowania, zgodnie ze specyficznymi potrzebami i każdego konkretnego przypadku. System SANI-GATE umożliwia dezynfekcję  tylko w przypadku prawidłowego użycia zastosowanej cieczy dezynfekującej.

ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ Z COVID-19 PRODUKT WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE

 

COVID-19KORONAWIRUS

 

SaniGate V1 RX

Dezynfekcja

- ludzi

KATALOG COVID 19

SaniGate V2 RX

Dezynfekcja

- wózków sklepowych

KATALOG COVID 19

SaniGate V3 RX

Dezynfekcja

- ludzi,
- wózków sklepowych

KATALOG COVID 19

SaniGate V4 RX

Dezynfekcja

- ludzi,
- wózków
- noszy

KATALOG COVID 19

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.