Gama produktów SANI-SYSTEM wykorzystuje nową technologię PNR zaprojektowaną specjalnie z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa środowiska i powierzchni. System SANI-GATE umożliwia szybką i ciągłą dezynfekcję osób w pomieszczeniach szpitalnych, domach opieki, supermarketach, lotniskach, sklepach, firmach przemysłowych i każdym innym miejscu z dużym przepływem ludzi. SANI-GATE nie wymaga żadnej instalacji, jest samonośny i zasilany 230V, dzięki czemu bardzo szybko się go składa i można go łatwo i wszędzie stosować. Automatyczna aktywacja i dezynfekcja systemem SANI-GATE przez fotokomórkę ogranicza zużycie środka dezynfekującego do niezbędnego minimum, pozwala uniknąć kontaktu personelu kontrolnego z użytkownikami i jest w stanie zdezynfekować dużą grupę ludzi.

Każdy indywidualnie dobiera płyn dezynfekujący do zastosowania, zgodnie ze specyficznymi potrzebami i każdego konkretnego przypadku. System SANI-GATE umożliwia dezynfekcję  tylko w przypadku prawidłowego użycia zastosowanej cieczy dezynfekującej.

Zapoznaj się z ulotką SANI GATE PNR

 

 

 

 

 Bramka do dezynfekcji

Dezynfekcja zastosowanie

Dezynfekcja ludzi - bramka do dezynfekcji

 

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ Z COVID-19 I DUŻYM ZAPOTRZEBOWANIEM PRODUKT WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE Z POTWIERDZENIEM DATY DOSTAWY.