KS SUPPORT oficjalny dystrybutor dysz przemysłowych PNR.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dysz przemysłowych PNR , która obejmuje wszelkiego typu dysze wodne, powietrzne i powietrzno-wodne oraz podające inne płynne media. Dysze PNR znajdują szerokie zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Najczęściej stosowane są w procesach mycia, płukania, nawilżania, zraszania, a także do nanoszenia nawierzchni i powłok.
Oferujemy pełną gamę urządzeń do rozpylania cieczy i gazów, oferując szeroką gamę dysz do każdego zastosowania i dla większości branży: zaczynając od dysz do przemysłu spożywczego i po dysze do hutnictwa, energetykę lub cementownie. Nasze dysze i atomizery znajdują m.in. zastosowanie w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji, natomiast głowice myjące wykorzystywane są do czyszczenia wnętrz zbiorników i wszelkich przestrzeni zamkniętych. 
W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą dobrać zamienniki dysz takich producentów jak: Lechler, Spraying Systems Co., Eurospray, Ikeuchi, BETE, Alfa Laval, Schlick itp.


DLACZEGO KS SUPPORT ?

Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i wyzwania Klientów. Oczekiwania finalnego odbiorcy wyznaczają kierunki działania naszego przedsiębiorstwa na wszystkich poziomach, począwszy od tworzenia standardów współpracy, poprzez wysoką jakość produktów, terminowe dostawy, a kończąc na kompleksowej obsłudze. Dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji przy zachowaniu najnowszych standardów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem włoskiego producenta dysz PNR.  Znalezienie potrzebnego produktu na naszej stronie nie  powinno być problemem. Większość produktów mamy w stałej dostępności w naszym magazynie w Częstochowie oraz w magazynie centralnym we Włoszech. W ofercie posiadamy dysze przemysłowe, atomizery, systemy plastikowe, lance, głowice myjące, dysze filtracyjne. Obsługujemy klientów z całej Polski : Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz.