Sposób natrysku z dyszy z pustym stożkiem składa się z kropel skoncentrowanych na zewnętrznej powierzchni o kształcie stożka, bez kropelek zawartych we wnętrzu stożkowego kształtu. Dysze pustostożkowe PNR są zwykle używane do gaszenia spalin lub chłodzenia gazu w kilku procesach przemysłowych. Dysze PNR o pustym stożku zraszania / natrysku gwarantują najlepsze rezultaty wszędzie tam gdzie potrzebne są równe, małe krople, które są rozpylane w kształcie pierścienia. Dysze te stosowane są między innymi przy gaszeniu spalin oraz chłodzeniu gazów.

Dysze pustostożkowe stosujemy przy procesach absorpcji, przy tłumieniu pyłów, nawilżaniu, przy nawilżaniu powietrza lub przy rozpylaniu olejów. Konstrukcja dyszy powoduje zawirowanie płynu, który wpada do komory wirowej. W komorze rozpoczyna się proces zawirowania i powstaje cienka warstwa płynu, która zaraz za wylotem dyszy rozpada się w pojedyncze krople.

Poniżej przedstawiamy możliwe do uzyskania rodzaje strumienia pustego stożka.

Dysze pustostożkowe, pusty stożekDysze pustostożkowe

Poniżej znajdą Państwo katalog dysz pustostożkowych PNR

Katalog dysz peły stożek

Obsługujemy klientów z całej Polski : Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Częstochowa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz