Powrót do góry

Baza wiedzy  |  Aplikacje  |  Kontakt  |  eSklep

Dezynfekcja osób, wózków sklepowych, sprzętu medycznego

Gama produktów SANI-SYSTEM wykorzystuje nową technologię PNR zaprojektowaną specjalnie z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa środowiska i powierzchni. System SANI-GATE umożliwia szybką i ciągłą dezynfekcję osób w pomieszczeniach szpitalnych, domach opieki, supermarketach, lotniskach, sklepach, firmach przemysłowych i każdym innym miejscu z dużym przepływem ludzi. SANI-GATE nie wymaga żadnej instalacji, jest samonośny i zasilany 230V, dzięki czemu bardzo szybko się go składa i można go łatwo i wszędzie stosować. Automatyczna aktywacja i dezynfekcja systemem SANI-GATE przez fotokomórkę ogranicza zużycie środka dezynfekującego do niezbędnego minimum, pozwala uniknąć kontaktu personelu kontrolnego z użytkownikami i jest w stanie zdezynfekować dużą grupę ludzi.

Każdy indywidualnie dobiera płyn dezynfekujący do zastosowania, zgodnie ze specyficznymi potrzebami i każdego konkretnego przypadku. System SANI-GATE umożliwia dezynfekcję  tylko w przypadku prawidłowego użycia zastosowanej cieczy dezynfekującej.

czytaj więcej >

Dezynfekcja pomieszczeń - hotele, restauracje, biura, laboratoria, ośrodki publiczne

SANI-MOVE to nowy system PNR Italia przeznaczony do praktycznej i prostej dezynfekcji biur, sklepów oraz małych i średnich pomieszczeń. W zależności od rodzaju środowiska możliwe jest dostosowanie ciśnienia stężenia procentowego rozpylonej cieczy w celu spełnienia różnych potrzeb higienicznych, bez pozostawiania resztek na przedmiotach i tkaninach. SANI-MOVE to łatwy w transporcie, łatwy w obsłudze wózek, zbudowany z konstrukcji w całości ze stali nierdzewnej. Zbiornik ze stali ma pojemność 9 litrów płynu dezynfekującego (płyn nie wchodzi w skład zestawu). Wbudowana sprężarka zapewnia stałe ciśnienie robocze do ciągłego użytkowania. Ultradźwiękowy system atomizacji łączy zbiornik z wyposażonym pistoletem, co pozwala uzyskać krople o wielkości kilku mikronów, idealne do powszechnego i równomiernego rozprowadzania cieczy odkażającej. Kompaktowa i mobilna konstrukcja sprawia, że ​​SANI-MOVE jest szczególnie wygodnym, wydajnym i funkcjonalnym produktem. Po załadowaniu zbiornika płynem urządzenie wystarczy podłączyć do zasilania i jest ono gotowe do użycia.

czytaj więcej >

Środki do dezynfekcji

Bio ActiW®  to uniwersalny preparat do dezynfekcji codziennego użytku. Nasz środek w naturalny sposób likwiduje bakterie i grzyba ponieważ jego skład, skuteczna formuła potwierdzona przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i pełna biodegradowalność sprawiają, że może stać się podstawą w walce z bakteriami na co dzień i co ważne w zgodzie z naturą. Przy opracowywaniu preparatu Bio ActiW, jako główny warunek stawialiśmy bezpieczeństwo. Dlatego naturalna formuła uzyskiwana w procesie elektrolizowania wody sprawia, że preparat Bio ActiW można bez obaw rozpylać w zamkniętych pomieszczeniach oraz towarzystwie innych osób. Unikalność produktu pozwala na pozbycie się bakterii z powierzchni, powietrza, a nawet owoców czy warzyw. Środek Bio ActiW® dostępny jest również w pojemnikach 5 litrowych.

czytaj więcej >