Dysza JDysza JDysza J

MAŁY PRZEPŁYW

Te standardowe płaskostrumieniowe dysze są dostępne w szerokim zakresie wydajności, kątów natryskiwania i materiałów. Dysze przedstawione na tej stronie pokrywają zakres niskich i minimalnych wydajności od 0,06 do 1,60 litrów na minutę. Drobne otwory wylotowe, obrobione z dużą dokładnością, mogą wymagać zabezpieczenia przed zatkaniem za pomocą odpowiedniego filtra umieszczonego wewnątrz przewodu zasilającego, w zależności od ilości i rodzaju cząstek stałych zawieszonych w cieczy. Dysze te można mocować za pomocą niestandardowego gwintu wewnętrznego do filtra VEF (* opcjonalnie). Sugerujemy zakupienie tych dysz wraz z odpowiednim filtrem VEF.

STANDARDOWY PRZEPŁYW

Standardowe płaskostrumieniowe dysze są dostępne w szerokim zakresie różnych wydajności, kątów natryskiwania, wielkości gwintu i materiałów. Używane w wielu zastosowaniach przemysłowych, wytwarzają mgiełkę natryskową i dostarczają odpowiednią siłę uderzenia.

DUŻY PRZEPŁYW

Standardowe dysze płaskostrumieniowe serii J są dostępne w szerokim zakresie różnych wydajności, kątów natryskiwania, wielkości gwintu i materiałów. Modele o dużej wydajności wytwarzają silny strumień natryskowy z efektem mgły i silnym działaniem myjącym.

Dysze serii J stosowane są w hutnictwie do chłodzenia elektrod, chłodzenia ciągów odlewniczych, przy obróbce cieplnej metali nieżelaznych, przy procesie walcowania na zimo i wytrawiania. Dysze w przemyśle papierniczym stosowane są przy przygotowywaniu masy, formowania, walcowania. W przemyśle chemicznym stosowane są przy wtryskiwaniu środków chemicznych.

 

Wzór strumienia

Strumień dysz J

Zasada oznakowania

Kod dysz J

Parametry

Parametry dysz J

Parametry dysz J

Parametry dysz J