Dysza DplusD plus 1/8 calaD plus 1/4 calaD plus 3/8 calaD plus 1/2 cala

NOWE OPATENTOWANE Dysze serii Dplus zapewniają pełny strumień stożkowy o charakterystycznym kącie rozpylania niezależnym od ciśnienia zasilania od 1 do 10 bar.

Dystrybucja strumienia jest doskonale wyważona i symetryczna z bardzo równomiernym pokryciem okrągłego obszaru uderzenia, podczas gdy zawirowywacz – opatentowany – gwarantuje jednorodność kąta strumienia niezależnie od ciśnienia zasilania.

Kanały wewnętrzne zapobiegają zatykaniu się dyszy nawet dużymi cząstkami, a kontrolowana turbulencja wewnętrzna utrzymuje stabilną i niezawodną pracę w całym zakresie ciśnień roboczych. Znaczne swobodne przejścia wewnętrzne gwarantują niskie prędkości przepływu, a co za tym idzie wysoką odporność na zużycie.

STAŁY KĄT NATRYSKU PRZY ZMIENNYM CIŚNIENIU - Powyżej 3 bar kąt natrysku jest stabilny, nawet przy wahaniach ciśnienia zasilania.

JEDNOLITY ROZKŁAD W CZASIE ZMIAN CIŚNIENIA PODAWANIA - Jeśli rozkład jest stały w miarę zmian ciśnienia, działanie zwilżające dyszy jest stałe, możliwe do kontrolowania i powtarzalne.

MNIEJSZE RYZYKO ZATKANIA DYSZY - Większy przelot o bardziej regularnej geometrii zmniejsza szansę na zator dyszy.

Parametry dysz o standardowym przepływie

Dysza Dplus 1/8 cala

Dysza Dplus 1/4 cala

Dysza Dplus 3/8 cala

Dysza Dplus 1/2 cala

Wzór strumienia

Strumień dyszy D

Zasada oznakowania

Kod dyszy Dplus